Cumhurbaşkanı, temizlik ürünlerinde de tanzim müjdesini verdi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, sebze-meyvenin ardından temizlik ürünlerinde de tanzim satışın başlayacağını açıkladı

İstanbul, Cavid Babayev, İnteraz - 11 Şubat 2019, 14:05

İnterAz'ın ensonhaber'den aktardığı habere göre, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, Ankara KeçiörenToplu Açılış Töreni'nde konuştu.

Cumhurbaşkanı konuşmasının başında bugün itibariyla başlayan tanzim satışlarından bahsetti. Erdoğan, halk ekmek, sebze-meyvenin ardından temizlik ürünleri hakkında müjdeyi verdi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın konuşmasından öne çıkan kısımlar şunlar:

"Fiyatlarda da terör estirmeye çalıştılar"

"Sizlerle çok samimi bir komşuluk süreci yaşadık. Bugün de açılış vesilesiyle sizlerle dertleşmeye geldi. Öncelikle açılışını yaptığımız eserlerin sizlere hayırlı olmasını diliyoruz.

Son günlerde Türkiye'de bir oyun oynanmaya başlandı. Patlıcan, domates, salatalık... Fiyatları tırmandırmaya başladılar. Bu bir terör estirmeydi, buna karşı nasıl Gabar'da Tendürek'te inlerine girdiysek gıda terörünü estirenlere tanzim satışlarla bugün itibariyle ucuz ürünü satmaya başladık. Fiyatlar neredeyse yarı yarıya inmiş vaziyette. Gıda ile sınırlı kalmayacak, temizlik malzemelerinde buna gireceğiz."